Sole i solanki kąpielowe


Firma SÓL-MED oferuje szeroki wachlarz soli kąpielowych oraz innych kosmetyków naturalnych. Poniżej podajemy opis jedynie wybranej części naszej oferty.

Sól arganowa


Sól kamienna i olejek arganowy, bez barwników, bez kompozycji zapachowych, bez konserwantów. Kąpiel dla koneserów.

Waga 1250g

Sól czekoladowa


Sól kamienna z dodatkiem zdyspergowanego masła kakaowego. Masło kakaowe jest całkowicie biozgodne ze skórą, co oznacza, że zawarte w nim składniki są przez skórę tolerowane i łatwo przyswajalne. Zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące niszczących skórę, działanie wolnych rodników.

Waga 1250g

Sól z Morza Martwego 100 %


Jedna z najbardziej wartościowych soli na świecie. Sól o wyjątkowych właściwościach, bogata w magnez, potas, wapń, brom, jod, żelazo i inne minerały i pierwiastki śladowe. 100% soli z Morza Martwego, bez barwników, bez zapachów, bez konserwantów.

Waga 1250g

Sól kolagenowa


Czysta przyjemność. Sól kamienna bez kompozycji zapachowych, bez barwników, bez konserwantów - ale z kolagenem!

Waga 1250g

Zabłocka sól termalna


Stosowana do kąpieli w dolegliwościach: reumatycznych, neurologicznych, ginekologicznych, dermatologicznych, laryngologicznych, dróg oddechowych.

Opakowanie 1 kg

Bingo sól borowinowa do kąpieli i okładów z wyciągiem z lawendy


Poprawia krążenie krwi, działa rozgrzewająco, przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. Łagodzi bóle towarzyszące urazom i schorzeniom stawów, kości i mięśni. Działanie borowiny wspomagają dodane do soli związki magnezu.

Waga 1350g

Bingo sól siarczanowo - magnezowa


Kąpiele z solą siarczanowo - magnezową zalecane są w celu odtrucia i zwiększenia energii organizmu. Ponadto kąpiel łagodzi stany zapalne skóry, zmniejsza obrzęki i relaksuje zmniejszając napięcie mięśniowe.

Waga 1350g

Bingo sole morskie SEL DE MER


Naturalne, grube kryształy soli morskiej, pochodzącej z okresu permskiego ery paleozoicznej, zawierają mangan, chrom, miedź, żelazo, kobalt, cynk.

Dostępne sole:

  • algi, fucus
  • brzoskwinia, makadamia
  • japońska sosna

Waga 1350g